čas serveru: 14:53:33

Karel Štětkař

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Id aukce: 3913

2 800 Kč 02.02.2022 20:29:23