čas serveru: 15:35:46

Max Švabinský

Název: Duha

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1941, kvalitní rám - plátkové stříbro, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 43 x 51 cm

Rozměr: 43 x 51 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3923