Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 50/100
rozměr ve výřezu : 18 x 12 cm
Rozměr: 18 x 12 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3924