čas serveru: 15:02:59

Karel Laštovka

Název: Tváře

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 50/100
rozměr ve výřezu : 18 x 12 cm

Rozměr: 18 x 12 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3924