čas serveru: 04:22:18

Orient Watch Co. Ltd.

Název: Orient Automatic ETAC-D0-A

Pánské společenské hodinky Orient Automatic
ETAC-D0-A
- japonské hodinky s mechanickým nátahem (automat)
- hranaté pouzdro vyrobeno z ušlechtilé oceli a zlaceno růžovým zlatem
- náramek (tah) z kůže v černé barvě
- minerálním sklíčko
- ručičkový ciferník černé barvy ukazující hodiny pomocí arabských číslic (4, 8, 12) a indexů (ručičky jsou pokryty luminiscenční vrstvou)
- 24-hodinový ukazatel
- ukazatel dne v týdnu a datumovkou na šesté hodině
- označeno stupňem vodotěsnosti 50M
- použité ve slušném stavu

Rozměr: 35 x 44 mm a tloušťka 12 mm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3928