čas serveru: 05:41:29

František Podešva

Název: Soláň - horská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3939