čas serveru: 06:59:19

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3962

Příhozy: 56