čas serveru: 00:12:45

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 27 x 30 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3982