čas serveru: 12:57:14

Emil Filla

Název: Kubistické zátiší

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 30, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 9 x 19 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 399