čas serveru: 00:53:00

Jan Slavíček

Název: Pozdní léto

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1950, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 46 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 3995