čas serveru: 15:22:09

Georges Kars

Název: Z Francie

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
- přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3996