čas serveru: 01:52:08

Název: Divoké sny císaře Rudolfa II.

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav slušný )
- opatřeno otiskem prstu

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3997