čas serveru: 01:06:14

Ludmila Jiřincová

Název: Tvář

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 18 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4000