čas serveru: 07:23:31

Název: Marina

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 19 x 24 cm

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4001