čas serveru: 05:48:54

Hanuš F. Herink

Název: Ve žních v Beskydech - Lysá hora

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1936, přípis autora na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4002