Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1936, přípis autora na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4002