čas serveru: 08:09:49

Název: Dívka s květinami

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 64 x 78 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4012