čas serveru: 02:35:01

Claude Bils

Název: Sběrači škeblí

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Francie (1884-1968)

Rozměr: 47 x 55 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 4065

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
6 500 Kč 09.03.2022 21:44:17
6 000 Kč 09.03.2022 21:43:19
5 500 Kč 02.03.2022 18:19:52