čas serveru: 02:50:51

Název: Lekníny na slepém rameni

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4113