čas serveru: 02:11:36

Ondřej Coufal

Název: Fjola

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav perfektní )
- obraz získán přímo od autora

Rozměr: 70 x 55 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4115