Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 45 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4117
Příhozy: 41