čas serveru: 02:57:26

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4119