čas serveru: 01:44:50

Název: Konec civilizace

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, dokončeno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 84 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4121

15 000 Kč 12.03.2022 12:38:27