Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, dokončeno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 84 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4121
15 000 Kč | 12.03.2022 12:38:27 |