čas serveru: 01:35:57

Robert Cook

Název: Two graces at the Paris

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4136