čas serveru: 00:56:20

Max Švabinský

Název: Turnovská krajina

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 27 x 20 cm

Rozměr: 27 x 20 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4149