čas serveru: 08:25:36

Ota Janeček

Název: Tvář

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm

Rozměr: 18 x 16 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4150