čas serveru: 07:11:55

Alena Antonová

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4155