čas serveru: 16:09:02

Bohunka Waageová

Název: Zátiší

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 8 cm

Rozměr: 11 x 8 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4156