čas serveru: 01:15:50

Leopold Musil

Název: Český Šternberk

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4173