čas serveru: 07:18:40

Alena Čermáková

Název: Smutná dívka

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )

Rozměr: 37 x 29 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4178