čas serveru: 02:49:54

Název: Alej v květu

Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, označeno autorským štítkem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 12 x 13,5 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4203