čas serveru: 05:54:57

Vojtěch Sedláček

Název: Polní práce

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
41/54
rozměr ve výřezu : 44 x 62 cm

Rozměr: 44 x 62 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4206

3 500 Kč 10.04.2022 20:12:10