Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 13,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Id aukce: 4207