čas serveru: 02:39:47

Růža Havelková

Název: Mlýn

Olej / plátno
( 1909, signováno a datováno vpravo dole, vyčištěno, ve velmi dobrém stavu včetně rámu )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 4212

4 000 Kč 13.04.2022 19:37:23
3 900 Kč 11.04.2022 10:51:54