čas serveru: 15:31:45

Jan Blažek

Název: Léto u Nivnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1975, stav původní )

Rozměr: 91 x 151 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4215

2 500 Kč 09.04.2022 13:34:46