čas serveru: 15:27:47

Junger

Název: Východ slunce

Olej / plátno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4218