čas serveru: 01:45:15

Emil Spáčil

Název: Chalupy

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4238