čas serveru: 20:13:31

Bóža Dušek

Název: Pohled na zámek Humprecht / Hrad "Humprecht" ( Sobotka )

Litografie
( signováno vpravo dole, nový rám, stav původní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4278