čas serveru: 13:53:36

Hluboš

Název: Černé jezero

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4286