Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4300
1 000 Kč | 22.04.2022 20:55:31 |