čas serveru: 14:59:49

Max Švabinský

Název: Misericordia

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
číslováno: 13 ze 96

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4303