čas serveru: 15:08:27

Janko Alexy

Název: Koně

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 8 x 17 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4305