čas serveru: 15:49:39

Název: Společnost ( V Českých Budějovicích )

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1888, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 13 x 19 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4307