čas serveru: 21:29:33

Alex Adolf Jelínek

Název: Umučení Krista

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4308