čas serveru: 13:01:35

František Max

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 31 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4309