čas serveru: 17:34:07

Ondřej Coufal

Název: Červená ruka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4311