čas serveru: 02:51:20

Alex Adolf Jelínek

Název: Odpočinek

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm

Rozměr: 7 x 8 cm

Aktuální cena: 150 Kč

Vyvolávací cena: 150 Kč

Id aukce: 4319