čas serveru: 20:00:23

César Manrique

Název: Sopečná krajina

Litografie
( signováno vlevo nahoře, datováno 65, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 54 x 40 cm

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4324