čas serveru: 08:10:05

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4328