čas serveru: 15:15:12

Robert Cook

Název: Figure at the space

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav původní )

Rozměr: 35 x 27 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4330

5 000 Kč 09.05.2022 21:30:05